.

 

Ege Bölgesinin En Büyük Akvaryum Balığı Mağazası Ege Akvaryum İzmir'de!

300 Akvaryum Kapasitesi ile Toplamda 200 m2 alanıyla Ege Bölgesinin En Büyük Akvaryum Balık mağazası olan Ege Akvaryum 165 Farklı tür balık seçeneklerini ithal ederek sizlere sunuyoruz. Tropical iklim balıklarının bir çok türünü uygun fiyatlar ve yüksek müşteri memnuniyeti ile karşılamak amacıyla Eylül 2017 yılında izmir'de açılmıştır. Konusunda uzman personellerimiz ve 5000 çeşitten oluşan akvaryum malzeme çeşitleri ile Karabağlar Üçyol semtinde hizmet vermektedir.

Firmamız Discus Türleri, Tanganyika Türleri, Amerikan Türleri, Monster Türleri, Malawi Türleri, Tropheus Türleri, Tetra Türleri, Lepistes Türleri, Japon ve Koi Balığı Türleri, Çöpcü ve Karidesler, Salyangoz Türleri, ve Beta Türleri'nin özel türlerini ithal etmektedir.

Mağazamız da İthal ve Yerli Akvaryumlar, Akvaryum Dekorları, Akvaryum Kumları, Akvaryum Ekipmanları, Aydınlatmalar, Dış ve İç Filtreler, Hava Motorları ve Kompresörler, Isıtıcılar gibi yüzlerce marka ve binlerce ürün çeşitliliğine sahiptir.

Hedefimiz
Ege Akvaryum olarak hedefimiz, Akvaryum ve Petshop Malzemeleri ihtiyaç ve beklentilerinizi hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışımızla en iyi şekilde karşılayarak uygun fiyatlar ile sınırsız memnuniyetlerini sağlamaktır.

Online Satış
365 gün ve 7 gün 24 saat alışveriş imkanı sunan web sitemizde mağazamızda yer alan ürünlerin tamamına yakınını bulabilir, evinizin rahatlığında alışverişin keyfini yaşayabilirsiniz. Stoklarımızdan en geç 7 iş günü içerisinde gönderilen ürünler, Kargoya tesliminden sonra 1-5 gün içinde kapınıza kadar anlaşmalı kargo ile teslim edilmektedir.

Sitemizde kredi kartına taksit imkanı sunulmaktadır. Bonus, World, Cardfinans, Axess ve Maximum kredi kartlarına 9’a varan taksit imkanı ile alışverişlerinizi uygun fiyatlarla yapabilirsiniz.

Her türlü soru ve öneriniz için çalışma saatlerimiz içinde (10:00-19:00 saatleri arasında) 0545 357 70 90 nolu müşteri hizmetleri telefonumuzdan veya destek@egeakvaryum.com adresine eposta göndererek ulaşabilirsiniz.

Yeni gelen balık türlerimizi anında öğrenebilmek için Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

www.facebook.com/egeakvaryumizmir

Şirket Bilgileri Adres: Bahar Mahallesi 2905 Sokak No:4/A Karabağlar / İZMİR
Vergi Dairesi: Kadifekale
Vergi Numarası:5890415252